Menu
×

Přeprava osob

Nabízíme vám profesionální služby v oblasti přepravy. Zaměřujeme se na vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob a zásilek. Doprava na letiště do Vídně, Prahy nebo Brna je samozřejmostí, naším cílem při přepravě osob je bezpečnost a pohodlí klientů. Plně se přizpůsobíme Vašim obchodním či turistickým cílům a vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka. Naše vozy jsou klimatizované a staráme se o jejich perfektní technický stav.

Přeprava na letiště
Kompletní dopravní servis při cestování na/z letiště v rámci ČR i EU ať už jednorázově nebo dlouhodobě. Naši řidiči vás dopraví na letiště včas a bezpečně. Máme přehled o dopravní situaci a navrhneme Vám čas vašeho odjezdu tak, aby jste byli na letišti včas. Řidič dokáže zvolit trasu dle potřeby a vyhnout se tak případným uzavírkám a kolonám, Při vašem příletu Vás řidič počká v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem či firemním logem.

Přeprava osob
Přeprava osob po území České republiky, ale také do zahraničí. Disponujeme osobními vozy a mikrobusy. Řidiči znají situaci v provozu a v případě nutnosti zvolí jinou trasu, aby jste se vždy dostali do cíle včas. Dopravu zajišťujeme pro soukromé osoby, firmy, hotely, cestovní kanceláře, odvezeme vás letiště, firemní jednání, školení, výlety, sportovní akce. Odvezeme Vás kamkoliv a kdykoliv dle vašich požadavků.

Přeprava zásilek po ČR i Evropě
Expresní přeprava zásilek. Na vaši objednávku reagujeme ihned. Vaše zásilka je přepravována expresně, bez jakéhokoli překládání, či manipulace.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o přepravu osob nás můžete kontaktovat na tel. 777 592 202 nebo prostřednictvím e-mailu: info@autojanous.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Přeprava osob a zásilek
www.autojanous.cz

Janouš Tomáš - ekatalog.czDoprava, přeprava osob - ekatalog.cz